Forum

Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!

TOPIC: progres interactive sp. z o.o

progres interactive sp. z o.o 1 year 2 months ago #2483

Nie będę tutaj przytłaczał was dokładnymi statystykami, które moja strona internetowa osiągnęła dzięki współpracy z Progres Interactive. Najważniejsza statystyka to zysk. Od samego początku spodobała mi się filozofia tej firmy i jej indywidualne podejście do mnie jako klienta. Nie traktowali mnie jako dojną krowę, ale swój sukces utożsamiali z sukcesem mojej firmy. Bardzo ważnym punktem w naszej współpracy był początkowy audyt dotychczasowej efektywności mojej strony. Po jego przeprowadzeniu ustaliliśmy realne cele, które udało się zrealizować. Oczywiście potrzebna była cierpliwość i trochę czasu, ale chyba każdy kto miał kiedykolwiek do czynienia z pozycjonowaniem stron internetowych wie, że tutaj nie osiąga się sukcesu w dwa dni. W liczbach bezwzględnych moja współpraca z Progres Interactive to 35 % wzrostu liczby czytelników i pierwsza dziesiątka pod względem wyników wyszukiwania 10 kluczowych fraz. To chyba mówi samo za siebie. Ale mam nadzieję, że to dopiero początek. To właśnie długofalowe podejście do współpracy imponuje mi w Progres Interactive.

[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.126 seconds